S11-1A-C1-12VDC SHORI ELECTRIC - Przekaźnik elektromagnetyczny
Przekaźnik: elektromagnetyczny; SPST-NO; Ucewki: 12VDC; 30A; S11
Oznaczenie producenta:
S11-1A-C1-12VDC
Symbol TME:
S11-1A-C1-12VDC
Specyfikacja
Producent
SHORI ELECTRIC
Typ przekaźnika
elektromagnetyczny
Konfiguracja styków
SPST-NO
Napięcie cewki nominalne
12V DC
Prąd styków maks.
30A
Obciążalność styków DC @R
30A / 12V DC
Wersja przekaźnika
samochodowy
Napięcie cewki min.
7,8V DC
Napięcie cewki maks.
14,4V DC
Seria producenta
S11
Rezystancja cewki
0,1Ω
Pobór mocy przez cewkę
1,4W
Materiał styku
stop srebra
Temperatura pracy
-30...85°C
Wymiary zewnętrzne
61x27,7x23mm
Montaż
podstawka
Rezystancja styków
100mΩ
Wyprowadzenia
konektory
Wymiary wyprowadzeń
6,3x0,8mm
Trwałość mechaniczna
5000000 cykli
Prąd cewki
116mA