You are browsing the website for customers from Bulgaria. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x

DIGITUS DK-25221-02-4

Оптичен пигтейл; OM4; SC/PC; 2m; LSZH; Световод: 50/125um разпродажба  

DIGITUS DK-25221-02-4

Оптичен пигтейл; OM4; SC/PC; 2m; LSZH; Световод: 50/125um ROH разпродажба  

Символ TME: DK-25221-02-4
Означение на производителя: DK-25221-02-4
Производител: DIGITUS
Добави за сравнение
Каталожно описание: подробни данни
Ценови прагове
Продуктът е достъпен само до изчерпване на складовите количества
Добави към поръчката
Складово състояние: Провери
Провери
Мин. количество: 1
Кратност: 1
Допълнителни информации
Добави за сравнение
Допълнителни информации
Спецификация
Технически данни
Мултимедии
DIGITUS
оптичен пигтейл
OM4
SC/PC
simplex
2m
LSZH
50/125µm
бежов
безхалогенен
  • Бруто тегло: 81.1 g
Артикули

Световодни пач корди и пигтейли на фирма Digitus

Световодни пач корди и пигтейли на фирма Digitus Фирма TME разшири своята оферта със съвсем нова група продукти: световодни пач корди и пигтейли на фирма DIGITUS. Още сега са достъпни пач корди от категория OM2, OM3, OM4 и OS1 и пигтейли от категория OM2, OM3, OM4 и OS2. Както пигтейлите, така и пач кордите имат изолация, изработена от LSZH... Прочетете още »
Нашата фирма

TME – това са повече от 800 служители, които предоставят професионална помощ на всеки от етапите на процеса на поръчка.

Нашата оферта обхваща 250 000 електронни компоненти от 950 производители.

От 1990 година динамично се развиваме и увеличаваме нашия потенциал в цял свят. Всеки ден изпращаме 5000 пратки и се грижим да пристигнат възможно най-бързо.

Присъединете се към нас

Тази витрина използва файлове cookies. Кликнете тук, за да научите повече за cookies и управлението на техните настройки.

Не показвай повече