You are browsing the website for customers from Bulgaria. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДУКТИТЕ

Световодни пач корди и пигтейли на фирма Digitus

Световодни пач корди и пигтейли на фирма Digitus

logo digitus

Фирма TME разшири своята оферта със съвсем нова група продукти: световодни пач корди и пигтейли на фирма DIGITUS. Още сега са достъпни пач корди от категория OM2, OM3, OM4 и OS1 и пигтейли от категория OM2, OM3, OM4 и OS2. Както пигтейлите, така и пач кордите имат изолация, изработена от LSZH (LS0H) и се предлагат с три основни типа на конекторите ST, SC и LC. Освен това всички предлагани в офертата пач корди и пигтейли могат да се използват с компютри PC.

Пач кордите са опаковани единично с приложен доклад от тестовете, а пигтейлите се продават в комплект от 12 броя.

Най-важни характеристики:

  • достъпни категирии: OM2, OM3, OM4, OS1 i OS2
  • достъпни конектори: ST, SC, LC
  • компютърна технология PC
  • изолация LS0H (LSZH)
  • дължина: 1, 2, 3, 5, 7 и 10 m (2 m за пигтейлите)
  • доклад от тестовете, приложен към всяка пач корда

Символ Описание
DK-2511-01 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2511-01/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2511-02 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2511-02/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2511-03 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2511-03/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2511-05 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2511-05/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2511-10 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2511-10/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-25112-02/3 Кабел: светловоден пигтейл; OM3; ST/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2512-01 Кабел: светловодна пач корда; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2512-01/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2512-02 Кабел: светловодна пач корда; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2512-02/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2512-03 Кабел: светловодна пач корда; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2512-03/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2512-05 Кабел: светловодна пач корда; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2512-07 Кабел: светловодна пач корда; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2512-07/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2512-10 Кабел: светловодна пач корда; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2512-10/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2522-01 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-01-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-01/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-02 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-02-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-02/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-03 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-03-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-03/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-05 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-05-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-05/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-07 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-07/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-10 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-10-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2522-10/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-25221-02 Кабел: светловоден пигтейл; OM2; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25221-02-4 Кабел: светловоден пигтейл; OM4; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25221-02/3 Кабел: светловоден пигтейл; OM3; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2531-01 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2531-01/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2531-02 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2531-02/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2531-03 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2531-03/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2531-05 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2531-05/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2531-07 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2531-07/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2531-10 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2531-10/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2532-01 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-01-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-01/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-02 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-02-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-02/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-03 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-03-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-03/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-05 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-05-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-05/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-07 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-07-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-07/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-10 Кабел: светловодна пач корда; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2532-10-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2532-10/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2533-01 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-01-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-01/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-02 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-02-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-02/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-03 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-03-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-03/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-05 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-05-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-05/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-07 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-07-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-07/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-10 Кабел: светловодна пач корда; OM2; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-10-4 Кабел: светловодна пач корда; OM4; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2533-10/3 Кабел: светловодна пач корда; OM3; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-25332-02 Кабел: светловоден пигтейл; OM2; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25332-02-4 Кабел: светловоден пигтейл; OM4; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25332-02/3 Кабел: светловоден пигтейл; OM3; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2911-01 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2911-02 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2911-03 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2911-07 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-2911-10 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, ST/PC; duplex
DK-29112-02 Кабел: светловоден пигтейл; OS2; ST/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2912-01 Кабел: светловодна пач корда; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2912-02 Кабел: светловодна пач корда; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2912-03 Кабел: светловодна пач корда; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2912-05 Кабел: светловодна пач корда; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2912-07 Кабел: светловодна пач корда; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2912-10 Кабел: светловодна пач корда; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2922-01 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2922-02 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2922-03 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2922-05 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2922-07 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-2922-10 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, SC/PC; duplex
DK-29221-02 Кабел: светловоден пигтейл; OS2; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2931-01 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2931-02 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2931-03 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2931-05 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2931-07 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2931-10 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2932-01 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2932-02 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2932-03 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2932-05 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2932-07 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2932-10 Кабел: светловодна пач корда; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2933-01 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2933-02 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2933-03 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2933-05 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-2933-10 Кабел: светловодна пач корда; OS1; от двете страни, LC/PC; duplex
DK-29332-02 Кабел: светловоден пигтейл; OS2; LC/PC; simplex; 2m; LSZH

linecard

За да видите продуктите, изберете производителя или категорията

Quick Buy

?
символ на продукта кол-во
Прегледай

Други опции на Quick Buy

epayment_home

Тази витрина използва файлове cookies. Кликнете тук, за да научите повече за cookies и управлението на техните настройки.

Не показвай повече