DIGITUS DK-25332-02-4

Světlovodný pigtail; OM4; LC/PC; 2m; LSZH; Světlovod:50/125um výprodej  

DIGITUS DK-25332-02-4

Světlovodný pigtail; OM4; LC/PC; 2m; LSZH; Světlovod:50/125um ROH výprodej  

Symbol TME: DK-25332-02-4
Označení výrobce: DK-25332-02-4
Výrobce: DIGITUS
Přidat do porovnávače
Katalogový popis: detaily
Cenová rozpětí
Výrobek je dostupný pouze do vyčerpání skladových zásob
Přidej k objednávce
Skladový stav: Zkontroluj
Min. množství: 1
Násobnost: 1
Doplňková informace
Doplňková informace
Specifikace
Technické informace
Multimedia
DIGITUS
světlovodný pigtail
OM4
LC/PC
simplex
2m
LSZH
50/125µm
purpurová
bezhalogenový
  • Hmotnost brutto: 0.04 kg
Zboží

Světlovodné patchcordy a pigtaily Digitus

Světlovodné patchcordy a pigtaily Digitus Firma TME rozšířila svou nabídku o zcela novou skupinu výrobků: světlovodné patchcordy a pigtaily firmy DIGITUS. Již nyní jsou dostupné kategorie OM2, OM3, OM4 a OS1 a pigtaily kategorie OM2, OM3, OM4 a OS2. Jak pigtaily, tak i patchcordy mají izolaci vyrobenou z LSZH (LS0H) a jsou... Čtěte více »
Naše firma

TME, to je přes 800 pracovníků, kteří poskytují odbornou pomoc ve všech etapách procesu objednávání.

V naší nabídce je 250 000 elektronických součástek od 950 výrobců.

Od roku 1990 se dynamicky rozvíjíme a zvyšujeme náš potenciál ve světě. Každý den expedujeme 5000 zásilek a dbáme o to, aby dorazily v co nejkratší době.

Připojte se k nám
facebook youtube linkedin google_plus twitter

Tato stránka používá soubory cookie. Pokud se chcete dozvědět více o souborech cookie a možnostech jejich nastavení, klikněte zde.

Příště nezobrazovat