You are browsing the website for customers from Czech Republic. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x

DIGITUS DK-2932-05

Světlovodný patch cord; OS1; LC/PC,SC/PC; 5m; LSZH; Barva: žlutá

DIGITUS DK-2932-05

Světlovodný patch cord; OS1; LC/PC,SC/PC; 5m; LSZH; Barva: žlutá ROH

Symbol TME: DK-2932-05
Označení výrobce: DK-2932-05
Výrobce: DIGITUS
Přidat do porovnávače
Katalogový popis: detaily
Cenová rozpětí
Přidej k objednávce
Skladový stav: Zkontroluj
Zkontroluj
Min. množství: 1
Násobnost: 1
Doplňková informace
Přidat do porovnávače
Doplňková informace
Specifikace
Technické informace
Multimedia
DIGITUS
světlovodný patch cord
OS1
duplex
5m
LSZH
9/125µm
modrá
žlutá
bezhalogenový
  • LC/PC
  • SC/PC
  • Hmotnost brutto: 85.2 g
Zboží

Světlovodné patchcordy a pigtaily Digitus

Světlovodné patchcordy a pigtaily Digitus Firma TME rozšířila svou nabídku o zcela novou skupinu výrobků: světlovodné patchcordy a pigtaily firmy DIGITUS. Již nyní jsou dostupné kategorie OM2, OM3, OM4 a OS1 a pigtaily kategorie OM2, OM3, OM4 a OS2. Jak pigtaily, tak i patchcordy mají izolaci vyrobenou z LSZH (LS0H) a jsou nabízeny se... Čtěte více »
Naše firma

TME, to je přes 800 pracovníků, kteří poskytují odbornou pomoc ve všech etapách procesu objednávání.

V naší nabídce je 250 000 elektronických součástek od 950 výrobců.

Od roku 1990 se dynamicky rozvíjíme a zvyšujeme náš potenciál ve světě. Každý den expedujeme 5000 zásilek a dbáme o to, aby dorazily v co nejkratší době.

Připojte se k nám

Tato stránka používá soubory cookie. Pokud se chcete dozvědět více o souborech cookie a možnostech jejich nastavení, klikněte zde.

Příště nezobrazovat