Stát: Česká republika Česká republika / Jazyk: Český Úpravy
KOŠÍK

Přihlaste se, chcete-li vidět košík a aktuální ceny

Všechny výrobky: FIBRAIN

Počet výrobků, které splňují níže uvedená kritéria: 186

Přid./odstran. filtr
Výrobce  [186] 
Typ propojovacího kabelu  [87] 
Typ konektoru  [30] 
Typ zařízení  [27] 
Typ příslušenství ke...  [18] 
Typ přechodu  [12] 
Typ vodiče  [12] 
Konstrukce...  [156] 
Druh vlákna  [138] 
Verze  [131] 
Barva izolace  [126] 
Řada výrobce  [126] 
Rozměry světlovodu  [126] 
Použití vodičů  [124] 
Druh vstupního kontaktu  [108] 
Druh vývodu  [108] 
Délka kabelu  [87] 
Průměr vodiče  [87] 
Druh konektoru  [30] 
Konektor  [30] 
Materiál tělesa  [30] 
Počet pólů  [30] 
Prostorová orientace  [30] 
Provedení konektoru  [30] 
Barva  [27] 
Délka vlákna  [27] 
Kategorie světlovodu  [27] 
Vnější rozměry  [27] 
Užitková výška (U)  [13] 
Druh vodiče/kabelu  [12] 
Konstrukce stínění  [12] 
Materiál vnější izolace  [12] 
Počet vláken  [12] 
Pracovní teplota  [12] 
Rozměry (a x b x c)  [12] 
Barva panelu  [11] 
Otvory pod konektory  [11] 
Vnější průměr vodiče  [9] 
Tvar průřezu kabelu  [3] 
Vnější rozměry kabelu  [3] 
Odolnost vůči  [2] 
Použití  [2] 
Rozměry  [2] 
Velikost balení  [2] 
Vlastnosti kabelů  [2] 
Hledej

Seřazení podle

Kolik článků na stránce
předchozí 1 2 |3 |4  další
v
FIBRAIN-FB2035B
Čelní panel; 1U; Barva panelu: černá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: FB2035B
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-FB2044
Čelní panel; 2U; Barva panelu: šedá; V: dvojitá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: FB2044
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-FB2045
Čelní panel; 2U; Barva panelu: šedá; V: dvojitá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: FB2045
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-FB2046
Čelní panel; 2U; Barva panelu: šedá; V: dvojitá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: FB2046
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-FOBPT10110
Fiber optic closure FOBP; Dimensions: 293x568x162mm
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: FOBP-T1-0110
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-FOBPT20110
Fiber optic closure FOBP; Dimensions: 293x568x162mm
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: FOBP-T2-0110
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-001
Světlovodný patch cord; z obou stran,SC/APC; 3m; žlutá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-SCA-S-003.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-002
Světlovodný patch cord; z obou stran,SC/APC; 5m; žlutá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-SCA-S-005.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-003
Světlovodný patch cord; z obou stran,SC/APC; 10m; žlutá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-SCA-S-010.0-SX-D-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-004
Světlovodný patch cord; z obou stran,SC/APC; 20m; žlutá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-SCA-S-020.0-SX-A-28-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-005
Světlovodný patch cord; z obou stran,SC/APC; 30m; žlutá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-SCA-S-030.0-SX-A-28-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-006
Světlovodný patch cord; SC/APC,SC/UPC; 2m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-SC-S-002.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-007
Světlovodný patch cord; SC/APC,SC/UPC; 5m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-SC-S-005.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-008
Světlovodný patch cord; SC/APC,SC/UPC; 10m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-SC-S-010.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-009
Světlovodný patch cord; FC/APC,SC/APC; 2m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-FCA-S-002.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-010
Světlovodný patch cord; FC/APC,SC/APC; 5m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-FCA-S-005.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-011
Světlovodný patch cord; E2/APC,SC/APC; 2m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-E2A-S-002.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-012
Světlovodný patch cord; E2/APC,SC/APC; 3m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-E2A-S-003.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-013
Světlovodný patch cord; E2/APC,SC/APC; 4m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-E2A-S-004.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-014
Světlovodný patch cord; E2/UPC,SC/APC; 2m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-E2-S-002.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-015
Světlovodný patch cord; E2/UPC,SC/APC; 2m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-E2-S-002.0-DX-A-28-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-016
Světlovodný patch cord; E2/UPC,SC/APC; 5m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-E2-S-005.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-017
Světlovodný patch cord; FC/UPC,SC/APC; 2m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-FC-S-002.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-018
Světlovodný patch cord; FC/UPC,SC/APC; 5m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-FC-S-005.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-019
Světlovodný patch cord; LC/UPC,SC/APC; 1m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-LC-S-001.0-DX-D-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-020
Světlovodný patch cord; LC/UPC,SC/APC; 2m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-LC-S-002.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-021
Světlovodný patch cord; LC/UPC,SC/APC; 3m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-LC-S-003.0-SX-D-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-022
Světlovodný patch cord; LC/UPC,SC/APC; 5m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-LC-S-005.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-023
Světlovodný patch cord; LC/APC,SC/APC; 0,5m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-LCA-S-000.5-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-024
Světlovodný patch cord; LC/APC,SC/APC; 1m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-LCA-S-001.0-DX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-025
Světlovodný patch cord; LC/APC,SC/APC; 2m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-SCA-LCA-S-002.0-SX-D-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-026
Světlovodný patch cord; FC/UPC,LC/UPC; 2m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-FC-LC-S-002.0-DX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-027
Světlovodný patch cord; FC/UPC,LC/UPC; 3m; Světlovod: 9/125um
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-FC-LC-S-003.0-DX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-028
Světlovodný patch cord; z obou stran,FC/UPC; 1m; žlutá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-FC-FC-S-001.0-DX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-029
Světlovodný patch cord; z obou stran,FC/UPC; 2m; žlutá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-FC-FC-S-002.0-DX-A-18-Y.
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-030
Světlovodný patch cord; z obou stran,FC/UPC; 3m; žlutá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-FC-FC-S-003.0-SX-A-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1
FIBRAIN-PATCH-031
Světlovodný patch cord; z obou stran,FC/UPC; 3m; žlutá
| INFO | PDF
Výrobce: FIBRAIN
Označení výrobce: G-FC-FC-S-003.0-DX-D-18-Y
Probíhá načítání...
Násobnost: 1
Min. množství: 1