You are browsing the website for customers from Estonia. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x

INFORMATSIOON TOODETEST

2015-02-10

Digitus keerdpaarkaablid ja valguskaabel keerutusühendused

Digitus keerdpaarkaablid ja valguskaabel keerutusühendused

logo digitus

Ettevõttel TME laiendas oma pakkumist täiesti uue tooterühma, ettevõtte DIGITUS keerdpaarkaablite ja valguskaabel keerutusühenduste võrra. Juba praegu on saadaval OM2, OM3, OM4 ja OS1 kategooria keerdpaarkaablid ning OM2, OM3, OM4 ja OS2 kategooria valguskaabel keerutusühendused. Nii valguskaabel keerutusühendustel kui keerdpaarkaablitel on LSZH-st (LS0H) valmistatud isolatsioon ja need on pakkumises kolme ühenduste põhitüübiga: ST, SC ja LC. Lisaks sellele on kõik pakkumisse suunatud keerdpaarkaablid ja valguskaabel keerutusühendused PC lihviga.

Keerdpaarkaablid on pakendatud üksikult, koos testide raportiga, see-eest valguskaabel keerutusühendused on müügis 12 tk komplektidena.

Tähtsaimad omadused:

  • saadaolevad kategooriad: OM2, OM3, OM4, OS1 ja OS2
  • saadaolevad ühendused: ST, SC, LC
  • PC lihv
  • isolatsioon LS0H (LSZH)
  • pikkused: 1, 2, 3, 5, 7 ja 10m (2m valguskaabel keerutusühendustele)
  • igale keerdpaarkaablile on lisatud testide raport

Sümbol Kirjeldus
DK-2511-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, ST/PC; duplex
DK-2511-01/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, ST/PC; duplex
DK-2511-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, ST/PC; duplex
DK-2511-02/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, ST/PC; duplex
DK-2511-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, ST/PC; duplex
DK-2511-03/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, ST/PC; duplex
DK-2511-05 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, ST/PC; duplex
DK-2511-05/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, ST/PC; duplex
DK-2511-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, ST/PC; duplex
DK-2511-10/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, ST/PC; duplex
DK-25112-02/3 Kaabel: valguskaabel keerutusühendus; OM3; ST/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2512-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2512-01/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2512-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2512-02/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2512-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2512-03/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2512-05 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2512-07 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2512-07/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2512-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2512-10/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2522-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-01-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-01/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-02-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-02/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-03-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-03/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-05 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-05-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-05/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-07 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-07/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-10-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-2522-10/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, SC/PC; duplex
DK-25221-02 Kaabel: valguskaabel keerutusühendus; OM2; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25221-02-4 Kaabel: valguskaabel keerutusühendus; OM4; SC/PC; simplex; 4m; LSZH
DK-25221-02/3 Kaabel: valguskaabel keerutusühendus; OM3; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2531-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2531-01/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2531-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2531-02/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2531-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2531-03/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2531-05 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2531-05/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2531-07 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2531-07/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2531-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2531-10/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2532-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-01-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-01/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-02-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-02/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-03-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-03/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-05 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-05-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-05/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-07 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-07-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-07/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2532-10-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2532-10/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2533-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-01-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-01/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-02-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-02/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-03-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-03/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-05 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-05-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-05/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-07 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-07-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-07/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM2; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-10-4 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM4; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-2533-10/3 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OM3; mõlemalt poolt, LC/PC; duplex
DK-25332-02 Kaabel: valguskaabel keerutusühendus; OM2; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25332-02-4 Kaabel: valguskaabel keerutusühendus; OM4; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25332-02/3 Kaabel: valguskaabel keerutusühendus; OM3; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2911-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt ST/PC; duplex
DK-2911-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt ST/PC; duplex
DK-2911-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt ST/PC; duplex
DK-2911-07 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt ST/PC; duplex
DK-2911-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt ST/PC; duplex
DK-29112-02 Kaabel: valguskaabel keerutusühendus; OS2; ST/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2912-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2912-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2912-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2912-05 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2912-07 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2912-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2922-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt SC/PC; duplex
DK-2922-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt SC/PC; duplex
DK-2922-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt SC/PC; duplex
DK-2922-05 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt SC/PC; duplex
DK-2922-07 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt SC/PC; duplex
DK-2922-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt SC/PC; duplex
DK-25221-02 Kaabel: valguskaabel keerutusühendus; OS2; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2931-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2931-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2931-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2931-05 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2931-07 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2931-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2932-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2932-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2932-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2932-05 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2932-07 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2932-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2933-01 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt SC/PC; duplex
DK-2933-02 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt SC/PC; duplex
DK-2933-03 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt SC/PC; duplex
DK-2933-05 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt SC/PC; duplex
DK-2933-10 Kaabel: keerdpaar valguskaabel; OS1; mõlemalt poolt SC/PC; duplex
DK-29332-02 Kaabel: valguskaabel keerutusühendus; OS2; LC/PC; simplex; 2m; LSZH

linecard

Toodete vaatamiseks valige tootja või kategooria

Quick Buy

?
toote sümbol kogus
Tutvu

Muud Quick Buy valikud

epayment_home

See portaal kasutab cookie faile. Selleks, et cookie failide ja nende seadete haldamise kohta rohkem teada saada klikkige siia.

Ärge näidake uuesti