Maa: Suomi Suomi / Kieli: Suomi Edit
KORI

Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä korin ja ajankohtaiset hinnat

Kaikki tuotteet: FIBRAIN

Alla olevia ehtoja täyttävien tuotteiden lukumäärä: 186

Lisää/poista suodatin
Tuottaja  [186] 
Yhdistyskaapelin tyyppi  [87] 
Liittimen tyyppi  [30] 
Laitteen tyyppi  [27] 
Koteloihin...  [18] 
Johdon tyyppi  [12] 
Sovituksen tyyppi  [12] 
Kaapelin/liittimen...  [156] 
Kuidun tyyppi  [138] 
Versio  [131] 
Eristeen väri  [126] 
Tuotantosarja  [126] 
Valokuidun koko  [126] 
johtojen käyttö  [124] 
Lähtöliittimen laji  [108] 
Tuloliittimen laji  [108] 
Johdon halkaisija  [87] 
Kaapelin pituus  [87] 
Liitin  [30] 
Liittimen laji  [30] 
Liittimen malli  [30] 
Ratojen lukumäärä  [30] 
Rungon materiaali  [30] 
Spatiaalinen orientaatio  [30] 
Kuidun pituus  [27] 
Ulkoiset koot  [27] 
Valokuidun kategoria  [27] 
Väri  [27] 
Käyttökorkeus (U)  [13] 
Johdon laji  [12] 
Kuitujen lukumäärä  [12] 
Mitat (a x b x c)  [12] 
Suojan rakenne  [12] 
Toimintalämpötila  [12] 
Ulkoeristeen materiaali  [12] 
Aukot liittimiä varten  [11] 
Paneelin väri  [11] 
Johdon ulkohalkaisija  [9] 
Johdon poikkileikkauksen...  [3] 
Johdon sisämitat  [3] 
Johtojen ominaisuudet  [2] 
Koot  [2] 
Pakkauksen sisältö  [2] 
Resistanssi  [2] 
Sovellus  [2] 
Etsi

Lajittelu

Tuotteiden määrä sivulla
Edellinen 1 2 |3 |4  Seuraava
missä
FIBRAIN-FB2035B
Etupaneeli; 1U; Paneelin väri: musta
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: FB2035B
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-FB2044
Etupaneeli; 2U; Paneelin väri: harmaa; V: kaksinkertainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: FB2044
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-FB2045
Etupaneeli; 2U; Paneelin väri: harmaa; V: kaksinkertainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: FB2045
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-FB2046
Etupaneeli; 2U; Paneelin väri: harmaa; V: kaksinkertainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: FB2046
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-FOBPT10110
FOBP valokuitu-kaapelimuhvi; Koot: 293x568x162mm
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: FOBP-T1-0110
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-FOBPT20110
FOBP valokuitu-kaapelimuhvi; Koot: 293x568x162mm
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: FOBP-T2-0110
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-001
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,SC/APC; 3m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SCA-S-003.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-002
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,SC/APC; 5m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SCA-S-005.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-003
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,SC/APC; 10m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SCA-S-010.0-SX-D-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-004
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,SC/APC; 20m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SCA-S-020.0-SX-A-28-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-005
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,SC/APC; 30m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SCA-S-030.0-SX-A-28-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-006
Valokuitu patch-kaapeli; SC/APC,SC/UPC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SC-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-007
Valokuitu patch-kaapeli; SC/APC,SC/UPC; 5m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SC-S-005.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-008
Valokuitu patch-kaapeli; SC/APC,SC/UPC; 10m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SC-S-010.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-009
Valokuitu patch-kaapeli; FC/APC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-FCA-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-010
Valokuitu patch-kaapeli; FC/APC,SC/APC; 5m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-FCA-S-005.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-011
Valokuitu patch-kaapeli; E2/APC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2A-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-012
Valokuitu patch-kaapeli; E2/APC,SC/APC; 3m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2A-S-003.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-013
Valokuitu patch-kaapeli; E2/APC,SC/APC; 4m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2A-S-004.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-014
Valokuitu patch-kaapeli; E2/UPC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-015
Valokuitu patch-kaapeli; E2/UPC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2-S-002.0-DX-A-28-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-016
Valokuitu patch-kaapeli; E2/UPC,SC/APC; 5m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2-S-005.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-017
Valokuitu patch-kaapeli; FC/UPC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-FC-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-018
Valokuitu patch-kaapeli; FC/UPC,SC/APC; 5m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-FC-S-005.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-019
Valokuitu patch-kaapeli; LC/UPC,SC/APC; 1m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-LC-S-001.0-DX-D-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-020
Valokuitu patch-kaapeli; LC/UPC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-LC-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-021
Valokuitu patch-kaapeli; LC/UPC,SC/APC; 3m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-LC-S-003.0-SX-D-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-022
Valokuitu patch-kaapeli; LC/UPC,SC/APC; 5m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-LC-S-005.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-023
Valokuitu patch-kaapeli; LC/APC,SC/APC; 0,5m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-LCA-S-000.5-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-024
Valokuitu patch-kaapeli; LC/APC,SC/APC; 1m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-LCA-S-001.0-DX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-025
Valokuitu patch-kaapeli; LC/APC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-LCA-S-002.0-SX-D-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-026
Valokuitu patch-kaapeli; FC/UPC,LC/UPC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-FC-LC-S-002.0-DX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-027
Valokuitu patch-kaapeli; FC/UPC,LC/UPC; 3m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-FC-LC-S-003.0-DX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-028
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,FC/UPC; 1m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-FC-FC-S-001.0-DX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-029
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,FC/UPC; 2m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-FC-FC-S-002.0-DX-A-18-Y.
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-030
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,FC/UPC; 3m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-FC-FC-S-003.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-031
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,FC/UPC; 3m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-FC-FC-S-003.0-DX-D-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-032
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,FC/UPC; 5m; keltainen
|