You are browsing the website for customers from Finland. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x
Maa: Suomi Suomi / Kieli: Suomi Edit
KORI

Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä korin ja ajankohtaiset hinnat

LuetteloJohdot ja kaapelitYhdistyskaapelitPatchcordit ja valokuitu-pigtailit

> Kaikki tuotteet: FIBRAIN

Alla olevia ehtoja täyttävien tuotteiden lukumäärä: 126

Lisää/poista suodatin
Tuottaja  [126] 
Yhdistyskaapelin tyyppi  [87] 
Laitteen tyyppi  [27] 
Sovituksen tyyppi  [12] 
Kaapelin/liittimen...  [126] 
Kuidun tyyppi  [126] 
Tuotantosarja  [126] 
Versio  [126] 
Eristeen väri  [114] 
johtojen käyttö  [114] 
Valokuidun koko  [114] 
Lähtöliittimen laji  [108] 
Tuloliittimen laji  [108] 
Johdon halkaisija  [87] 
Kaapelin pituus  [87] 
Kuidun pituus  [27] 
Ulkoiset koot  [27] 
Valokuidun kategoria  [27] 
Mitat (a x b x c)  [12] 
Etsi

Lajittelu

Tuotteiden määrä sivulla
Edellinen 1 |2 |3 |4 |5 ...7  Seuraava
missä
FIBRAIN-PATCH-001
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,SC/APC; 3m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SCA-S-003.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-002
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,SC/APC; 5m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SCA-S-005.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-003
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,SC/APC; 10m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SCA-S-010.0-SX-D-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-004
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,SC/APC; 20m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SCA-S-020.0-SX-A-28-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-005
Valokuitu patch-kaapeli; molemmin puolin,SC/APC; 30m; keltainen
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SCA-S-030.0-SX-A-28-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-006
Valokuitu patch-kaapeli; SC/APC,SC/UPC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SC-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-007
Valokuitu patch-kaapeli; SC/APC,SC/UPC; 5m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SC-S-005.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-008
Valokuitu patch-kaapeli; SC/APC,SC/UPC; 10m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-SC-S-010.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-009
Valokuitu patch-kaapeli; FC/APC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-FCA-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-010
Valokuitu patch-kaapeli; FC/APC,SC/APC; 5m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-FCA-S-005.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-011
Valokuitu patch-kaapeli; E2/APC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2A-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-012
Valokuitu patch-kaapeli; E2/APC,SC/APC; 3m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2A-S-003.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-013
Valokuitu patch-kaapeli; E2/APC,SC/APC; 4m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2A-S-004.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-014
Valokuitu patch-kaapeli; E2/UPC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-015
Valokuitu patch-kaapeli; E2/UPC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2-S-002.0-DX-A-28-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-016
Valokuitu patch-kaapeli; E2/UPC,SC/APC; 5m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-E2-S-005.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-017
Valokuitu patch-kaapeli; FC/UPC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-FC-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-018
Valokuitu patch-kaapeli; FC/UPC,SC/APC; 5m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-FC-S-005.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-019
Valokuitu patch-kaapeli; LC/UPC,SC/APC; 1m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-LC-S-001.0-DX-D-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
FIBRAIN-PATCH-020
Valokuitu patch-kaapeli; LC/UPC,SC/APC; 2m; Valokuitu: 9/125um
| INFO | PDF
Valmistaja: FIBRAIN
Tuottajan tunnus: G-SCA-LC-S-002.0-SX-A-18-Y
Tiedot ladataan...
Monikertaisuus: 1
Pienin määrä: 1
Edellinen 1 |2 |3 |4 |5 ...7  Seuraava
* Kaikki hinnat ovat nettohintoja (ilman ALV), eivätkä ne sisällä kuljetuskustannuksia, joita lisätään tilaukseen. Kuljetuskustannukset ovat saatavilla alasivulta "Miten ostetaan"
Tuotteiden kuvat ovat havainnollistamiskuvia ja ne saattavat joskus poiketa todellisesta ulkonäöstä. Tämä ei muuta sen perusominaisuuksia.

Tämä sivusto käyttää evästetiedostoja. Klikkaa tästä saadaksesi lisää tietoa evästetiedostoista sekä niiden asetusten hallinnasta.

Älä näytä enää