PLATBY

PLATBY

Formy platieb akceptované v našej firme:

  • záloha
  • bankový prevod
  • dobierka
  • PayPal

Záloha

Je to štandardná forma platby. Faktúru proforma môžete vytvoriť samostatne prostredníctvom webovej stránky  www.tme.eu alebo kontaktujte zamestnancov TME.

Objednávky s formou splatnosti „platba vopred” nie je možné spojiť s inými objednávkami. Náklady na dopravu sa dopočítavajú ku každej proforma faktúre.

Bankový prevod

Jedná sa o formu platnosti, ktorú je možné uskutočniť po individuálnej dohode s klientom. Termín splatnosti prevodu závisí predovšetkým od pravidelnosti a objemu nákupov uskutočnených v našej firme.

Na každom obchodnom doklade potvrdzujúcom predaj tovaru, vystavenom firmou TME, sú uvedené údaje o banke a číslo účtu, na ktorý je treba previesť finančné prostriedky. Pre Slovensko je to:

ING BANK N.V.
JESENSKÉHO 4/C
811 02 Bratislava
SLOVENSKÁ REPUBLIKA
IBAN:SK6073000000009000037541
SWIFT:INGBSKBX
Číslo účtu: 9000037541
Kód banky: 7300

Peňažné prevody na toto číslo účtu sú prevodmi vnútroštátnymi a teda nie sú zaťažené žiadnymi dodatočnými poplatkami.

Dobierka

Je to forma zásielky realizovaná spoločnosťou UPS Slovakia. Čiastku v hodnote zásielky prevezme kuriér pri doručení balíka.

PayPal

Systém PayPal je jedným z najbezpečnejších spôsobov posielania a príjmu platieb on-line. Zahŕňa najmodernejšie systémy a procesy zaisťujúce ochranu Vašich finančných údajov.
Aby ste mohli vykonávať platobné transakcie prostredníctvom platobného systému PayPal, musíte mať kreditnú kartu alebo prostriedky zhromaždené na systémovom účte.
V TME môžete pomocou služby PayPal platiť v eurách.

linecard

Pour voir les produits, sélectionnez le fabricant ou la catégorie

Quick Buy

?
référence du produit quantité
Suivez

Autres options Quick Buy

Ce site utilise des fichiers cookies. Cliquez ici pour en savoir plus sur les fichiers cookies et gérer leurs paramètres.

Ne le montrez plus