TME wschodnioeuropejskim dystrybutorem Omron Electronic Components

2013-05-29

TME wschodnioeuropejskim dystrybutorem Omron Electronic Components

logo omron

 

 

Informujemy, że TME, wiodący europejski dostawca katalogowy, został oficjalnym dystrybutorem OMRON Electronic Components na Polskę, Czechy, Słowację, Rumunię i Węgry.

Po podpisaniu umowy firma TME wprowadziła do swojej oferty ponad 1000 linii produktowych OMRON Electronic Components : przełączników, przekaźników, złączy i czujników. TME będzie zaopatrywać rynek ze swojego nowoczesnego, certyfikowanego ISO9001, centrum dystrybucyjnego w Łodzi, w Polsce.

Komentując to wydarzenie, Alex Grout, Distribution Manager EMEA w OMRON, mówi: "TME ma dostęp do wielu klientów w Europie Wschodniej, z którymi my nie mamy kontaktu. Dystrybutor ten ma silną pozycję na tym kluczowym dla nas rynku, zbudowaną dzięki oferowaniu wsparcia technicznego i wyjątkowej logistyki. Wierzę, że dzięki nim wzmocnimy naszą obecność w tym regionie Europy, co wpłynie na zwiększenie naszego udziału w rynku.

Zbigniew Kuczyński, Prezes Zarządu TME dodaje: "OMRON Electronic Components jest znanym światowym liderem w dziedzinie technologii dla komponentów elektromechanicznych i czujników, więc z radością dodajemy produkty tej firmy do naszej oferty. Stosowaną z powodzeniem strategią TME jest implementowanie najlepszych rozwiązań z całego świata i udostępnianiem ich naszym klientom. OMRON idealnie dopasowuje się do tego profilu, więc z chęcią przedstawimy ich portfolio naszym klientom".

linecard

Pour voir les produits, sélectionnez le fabricant ou la catégorie

Quick Buy

?
référence du produit quantité
Suivez

Autres options Quick Buy

Ce site utilise des fichiers cookies. Cliquez ici pour en savoir plus sur les fichiers cookies et gérer leurs paramètres.

Ne le montrez plus