DOGAĐAJI

2019-08-14

Iron Warriors na Shell Eco-marathonu

Početkom srpnja na stazi Mercedes-Benz World u Weybridgeu održao se Shell Eco-Marathon . Ovo je prestižni događaj s preko 30 godina povijesti. Među timovima prijavljenim za natjecanje bio je, između ostalih tim kojeg podržava TME. U kategoriji prototipa s motorom s unutarnjim izgaranjem, tim Iron Warriors okuplja studente Tehničkog sveučilišta u Lodzi.

Tim iz Poljske savladao je udaljenost od 716 km sa samo 1 litrom goriva. Na taj način srušen je rekord momčadi u nizu turnira Shell Eco-maratona. Tim je također zauzeo najviše mjesto među svim poljskim timovima u kategoriji Prototype.

Čestitamo na uspješnom startu i želimo nove uspjehe!