You are browsing the website for customers from Hungary. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x

TERMÉK INFORMÁCIÓ

2015-02-10

Patchcord és pigtail optikai kábelek a Digitus cégtől

Patchcord és pigtail optikai kábelek a Digitus cégtől

logo digitus

A TME teljes új termékcsoporttal bővítette kínálatát, nevezetesen: megkezdte a DIGITUS cég optikai patchcord és pigtail kábeleinek forgalmazását. Már most kaphatók OM2, OM3, OM4 és OS1 kategóriás patch kábelek, valamint OM2, OM3, OM4 és OS2 kategóriás pigtail-ek. A pigtail-ek és a patchcord-ok is egyaránt LSZH (LS0H) –ból készült szigeteléssel rendelkeznek és mindegyik a három fő csatlakozótípussal - ST, SC és LC – kapható. Ezen kívül az ajánlatba újonnan bekerült összes patch és pigtail el van látva PC csiszolással.

A patchcord-ok egyesével vannak csomagolva a hozzájuk tartozó teszt riportokkal, a pigtail-eket pedig 12db-os készletekben forgalmazzuk.

Legfontosabb tulajdonságok:

  • kapható kategóriák: OM2, OM3, OM4, OS1 és OS2
  • kapható csatlakozók: ST, SC, LC
  • PC csiszolás
  • LS0H (LSZH) szigetelés
  • hossz: 1, 2, 3, 5, 7 és 10m (pigtail esetén 2m)
  • tesztelési riport mindegyik patch kábelhez

Cikkszám Leírás
DK-2511-01 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2511-01/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2511-02 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2511-02/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2511-03 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2511-03/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2511-05 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2511-05/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2511-10 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2511-10/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-25112-02/3 Kábel: optikai pigtail; OM3; ST/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2512-01 Kábel: optikai patch cord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2512-01/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2512-02 Kábel: optikai patch cord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2512-02/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2512-03 Kábel: optikai patch cord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2512-03/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2512-05 Kábel: optikai patch cord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2512-07 Kábel: optikai patch cord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2512-07/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2512-10 Kábel: optikai patch cord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2512-10/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2522-01 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-01-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-01/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-02 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-02-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-02/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-03 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-03-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-03/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-05 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-05-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-05/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-07 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-07/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-10 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-10-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2522-10/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-25221-02 Kábel: optikai pigtail; OM2; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25221-02-4 Kábel: optikai pigtail; OM4; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25221-02/3 Kábel: optikai pigtail; OM3; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2531-01 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2531-01/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2531-02 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2531-02/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2531-03 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2531-03/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2531-05 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2531-05/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2531-07 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2531-07/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2531-10 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2531-10/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2532-01 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-01-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-01/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-02 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-02-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-02/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-03 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-03-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-03/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-05 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-05-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-05/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-07 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-07-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-07/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-10 Kábel: optikai patch cord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2532-10-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2532-10/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2533-01 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-01-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-01/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-02 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-02-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-02/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-03 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-03-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-03/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-05 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-05-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-05/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-07 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-07-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-07/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-10 Kábel: optikai patch cord; OM2; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-10-4 Kábel: optikai patch cord; OM4; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2533-10/3 Kábel: optikai patch cord; OM3; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-25332-02 Kábel: optikai pigtail; OM2; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25332-02-4 Kábel: optikai pigtail; OM4; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25332-02/3 Kábel: optikai pigtail; OM3; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2911-01 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2911-02 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2911-03 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2911-07 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-2911-10 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, ST/PC; duplex
DK-29112-02 Kábel: optikai pigtail; OS2; ST/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2912-01 Kábel: optikai patch cord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2912-02 Kábel: optikai patch cord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2912-03 Kábel: optikai patch cord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2912-05 Kábel: optikai patch cord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2912-07 Kábel: optikai patch cord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2912-10 Kábel: optikai patch cord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2922-01 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2922-02 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2922-03 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2922-05 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2922-07 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-2922-10 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, SC/PC; duplex
DK-29221-02 Kábel: optikai pigtail; OS2; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2931-01 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2931-02 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2931-03 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2931-05 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2931-07 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2931-10 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2932-01 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2932-02 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2932-03 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2932-05 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2932-07 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2932-10 Kábel: optikai patch cord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2933-01 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2933-02 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2933-03 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2933-05 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-2933-10 Kábel: optikai patch cord; OS1; mindkét oldalon, LC/PC; duplex
DK-29332-02 Kábel: optikai pigtail; OS2; LC/PC; simplex; 2m; LSZH

linecard

Termékek megtekintéséhez válassz gyártót vagy kategóriát

Quick Buy

?
termékkód rendelt mennyiség
Nézz szét

További Quick Buy opciók

epayment_home

Ez az oldal cookie fájlokat használ. Klikkelj ide, ha többet akarsz tudni a cookie fájlokról és a beállításaik kezeléséről.

Ne jelenjen meg többet