You are browsing the website for customers from Netherlands. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x

PRODUCTINFORMATIE

2016-05-10

Boortjes, snij-ijzers en draadsnijders van ALPEN-MAYKESTAG

Boortjes, snij-ijzers en draadsnijders van ALPEN-MAYKESTAG

logo alpen-maykestag

Het assortiment van TME is aangevuld met boortjes, snij-ijzers en draadsnijders van het Oostenrijkse bedrijf ALPEN-MAYKESTAG, gemaakt van hoge kwaliteit materialen.
Het aanbod omvat niet alleen metaal-, steen- en houtboortjes, maar ook trapboortjes voor dunne metaalplaten. De boortjes zijn verkrijgbaar in een versie met traditionele bevestiging in de boorkop, of met een 1/4" (E6,3 mm) houder voor schroefboormachines. Snij-ijzers en draadsnijders worden aangeboden met accessoires - passende knoppen en houders.

Wij nodigen u van harte uit kennis te maken met de producten van ALPEN-MAYKESTAG in het aanbod van TME.

Symbole
ALP.713000021
ALP.712000151
ALP.713000011
ALP.710002001
ALP.5440020501
ALP.5440020701
ALP.711025091
ALP.5440030101
ALP.5440038401
ALP.624001001
ALP.624002001
ALP.624003001
ALP.624004001
ALP.624005001
ALP.624006001
ALP.710008001
ALP.624001501
ALP.624003501
ALP.624004501
ALP.624007001
ALP.624008001
ALP.624009001
ALP.710003001
ALP.710004001
ALP.710005001
ALP.710006001
ALP.624002501
ALP.624003201
ALP.624004201
ALP.624004801
ALP.624005501
ALP.624010001
ALP.624011001
ALP.624012001
ALP.624013001
ALP.710010001
ALP.710012001
ALP.722004121
ALP.722012201
ALP.624006501
ALP.624006801
ALP.624007501
ALP.624008501
ALP.624009501
ALP.722006301
ALP.722007291
ALP.624010501
ALP.624011501
ALP.624012501
ALP.726004121
ALP.726006201
ALP.952005001
ALP.726006301
ALP.726007291
ALP.952002001
ALP.952003001
ALP.952004001
ALP.952006001
ALP.952008001
ALP.172005501
ALP.708000161
ALP.172003001
ALP.172007001
ALP.172004001
ALP.172005001
ALP.172006001
ALP.172006501
ALP.172008001
ALP.172010001
ALP.172012001
ALP.613001001
ALP.613002001
ALP.613003001
ALP.613004001
ALP.613005001
ALP.613006001
ALP.613001501
ALP.613003501
ALP.613004501
ALP.613007001
ALP.613008001
ALP.613009001
ALP.613002501
ALP.613005501
ALP.613010001
ALP.613011001
ALP.613012001
ALP.613013001
ALP.613006501
ALP.613007501
ALP.272005501
ALP.1108041
ALP.272004001
ALP.272005001
ALP.272006001
ALP.272008001
ALP.272010001
ALP.1008061
ALP.8011221
ALP.8010921
ALP.1006061
ALP.1007031
ALP.1008031
ALP.8023111
ALP.1007051
ALP.1008051
ALP.8011021
ALP.8023211
ALP.707002001A
ALP.707003001
ALP.707004001
ALP.707012001
ALP.707006001
ALP.707005001
ALP.707008001
ALP.707010001

linecard

Selecteer een fabrikant of categorie om producten te bekijken.

Quick Buy

?
produkt symbool aantal
Voorbeeld

Overige opties van Quick Buy

paypal_help

Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier, voor meer informatie over cookies en over hoe u onze cookies kunt beheren.

Niet meer weergeven