You are browsing the website for customers from Netherlands. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x

PRODUCT VAN DE WEEK

2015-05-11

FT-adapters van Cliff

FT-adapters van Cliff

logo cliff

De FT-serie omvat een breed gamma van koppelstukken/adapters voor paneelmontage in de standaard XLR-gaten met een diameter van 24mm en met bevestigingafmetingen van 19x24mm. Verkrijgbare uitvoeringen: USB2.0, USB3.0, HDMI, RJ45 in de categorie Cat5 en Cat6, evenals de optische SC en LC koppelstukken.
Elk koppelstuk is verkrijgbaar in twee uitvoeringen. Één met gaten voor verzonken kopschroeven, de andere voor platkopschroeven of klinknagels. De koppelstukken kunnen aan de voor- of achterzijde van het paneel worden gemonteerd.

Symbool Beschrijving
CP30200G Koppelstuk; HDMI-aansluiting, aan beide zijden; FT; afgeschermd; Verguld
CP30200GX Koppelstuk; HDMI-aansluiting, aan beide zijden; FT; afgeschermd; Verguld
CP30205N Koppelstuk; USB 3.0 A-aansluiting, aan beide zijden; FT; afgeschermd; 19x24mm
CP30205NX Koppelstuk; USB 3.0 A-aansluiting, USB 3.0 B-aansluiting; FT; afgeschermd
CP30206N Koppelstuk; USB-A aansluiting, USB B-aansluiting; FT; afgeschermd; vernikkeld
CP30206NX Koppelstuk; USB A-aansluiting, aan beide zijden; FT; afgeschermd; vernikkeld
CP30207N Koppelstuk; USB 3.0 A-aansluiting, aan beide zijden; FT; afgeschermd; 19x24mm
CP30207NX Koppelstuk; USB 3.0 A-aansluiting, USB 3.0 B-aansluiting; FT; afgeschermd
CP30208N Koppelstuk; USB-A aansluiting, USB B-aansluiting; FT; afgeschermd; vernikkeld
CP30208NX Koppelstuk; USB A-aansluiting, aan beide zijden; FT; afgeschermd; vernikkeld
CP30213 Koppelstuk; LC/PC, aan beide zijden;; FT; singlemode duplex (SM); 19x24mm
CP30213X Koppelstuk; LC/PC, aan beide zijden; FT; multimode duplex (MM); 19x24mm
CP30214 Koppelstuk; SC/PC, aan beide zijden; FT; singlemode simplex (SM); 19x24mm
CP30214X Koppelstuk; SC/PC, aan beide zijden; FT; multimode simplex (MM); 19x24mm
CP30215 Koppelstuk; LC/PC, aan beide zijden; FT; singlemode duplex (SM); 19x24mm
CP30215X Koppelstuk; LC/PC, aan beide zijden; FT; multimode duplex (MM); 19x24mm
CP30216 Koppelstuk; SC/PC, aan beide zijden; FT; singlemode simplex (SM); 19x24mm
CP30216X Koppelstuk; SC/PC, aan beide zijden; FT; multimode simplex (MM); 19x24mm
CP30220 Koppelstuk; RJ45-aansluiting, aan beide zijden; FT; Cat.:5e; 19x24mm
CP30220X Koppelstuk; RJ45-aansluiting, aan beide zijden; FT; Cat.:5e; 19x24mm
CP30220S Koppelstuk; RJ45-aansluiting, aan beide zijden; FT; Cat.:5e; afgeschermd
CP30220SX Koppelstuk; RJ45-aansluiting, aan beide zijden; FT; Cat.:5e; afgeschermd
CP30222 Koppelstuk; RJ45-aansluiting, aan beide zijden; FT; Cat.:6; 19x24mm
CP30222X Koppelstuk; RJ45-aansluiting, aan beide zijden; FT; Cat.:6; 19x24mm
CP30222S Koppelstuk; RJ45-aansluiting, aan beide zijden; FT; Cat.:6; afgeschermd; 19x24mm
CP30222SX Koppelstuk; RJ45-aansluiting, aan beide zijden; FT; Cat.:6; afgeschermd; 19x24mm

linecard

Selecteer een fabrikant of categorie om producten te bekijken.

Quick Buy

?
produkt symbool aantal
Voorbeeld

Overige opties van Quick Buy

epayment_home

Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier, voor meer informatie over cookies en over hoe u onze cookies kunt beheren.

Niet meer weergeven