You are browsing the website for customers from Poland. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x

INFORMACJE O PRODUKTACH

2015-02-10

Patchcordy i pigtaile światłowodowe Digitus

Patchcordy i pigtaile światłowodowe Digitus

logo digitus

Firma TME rozszerzyła swoją ofertę o zupełnie nową grupę produktów: patchcordy i pigtaile światłowodowe firmy DIGITUS. Już teraz dostępne są patchcordy kategorii OM2, OM3, OM4 i OS1 oraz pigtaile kategorii OM2, OM3, OM4 i OS2. Zarówno pigtaile, jak i patchcordy posiadają izolację wykonaną z LSZH (LS0H) i oferowane są z trzema podstawowymi typami złącz: ST, SC i LC. Ponadto, wszystkie wprowadzone do oferty patchcordy i pigtaile posiadają szlif PC.

Patchcordy pakowane są pojedynczo, z załączonym raportem z testów, natomiast pigtaile są sprzedawane w zestawach po 12 szt.

Najważniejsze cechy:

  • dostępne kategorie: OM2, OM3, OM4, OS1 i OS2
  • dostępne złącza: ST, SC, LC
  • szlif PC
  • izolacja LS0H (LSZH)
  • długości: 1, 2, 3, 5, 7 i 10m (2m dla pigtaili)
  • raport z testów załączony do każdego patchcordu

Symbol Opis
DK-2511-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2511-01/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2511-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2511-02/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2511-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2511-03/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2511-05 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2511-05/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2511-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2511-10/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-25112-02/3 Kabel: pigtail światłowodowy; OM3; ST/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2512-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2512-01/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2512-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2512-02/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2512-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2512-03/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2512-05 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2512-07 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2512-07/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2512-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2512-10/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2522-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-01-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-01/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-02-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-02/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-03-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-03/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-05 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-05-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-05/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-07 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-07/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-10-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2522-10/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-25221-02 Kabel: pigtail światłowodowy; OM2; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25221-02-4 Kabel: pigtail światłowodowy; OM4; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25221-02/3 Kabel: pigtail światłowodowy; OM3; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2531-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2531-01/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2531-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2531-02/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2531-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2531-03/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2531-05 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2531-05/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2531-07 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2531-07/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2531-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2531-10/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2532-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-01-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-01/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2532-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-02-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-02/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2532-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-03-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-03/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2532-05 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-05-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-05/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2532-07 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-07-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-07/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2532-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2532-10-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2532-10/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2533-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-01-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-01/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-02-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-02/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-03-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-03/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-05 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-05-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-05/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-07 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-07-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-07/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OM2; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-10-4 Kabel: patch cord światłowodowy; OM4; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2533-10/3 Kabel: patch cord światłowodowy; OM3; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-25332-02 Kabel: pigtail światłowodowy; OM2; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25332-02-4 Kabel: pigtail światłowodowy; OM4; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-25332-02/3 Kabel: pigtail światłowodowy; OM3; LC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2911-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2911-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2911-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2911-07 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-2911-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, ST/PC; duplex
DK-29112-02 Kabel: pigtail światłowodowy; OS2; ST/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2912-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2912-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2912-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2912-05 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2912-07 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2912-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2922-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2922-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2922-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2922-05 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2922-07 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-2922-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, SC/PC; duplex
DK-29221-02 Kabel: pigtail światłowodowy; OS2; SC/PC; simplex; 2m; LSZH
DK-2931-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 1m
DK-2931-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 2m
DK-2931-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 3m
DK-2931-05 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 5m
DK-2931-07 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 7m
DK-2931-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 10m
DK-2932-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 1m
DK-2932-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 2m
DK-2932-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 3m
DK-2932-05 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 5m
DK-2932-07 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 7m
DK-2932-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 10m
DK-2933-01 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2933-02 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2933-03 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2933-05 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-2933-10 Kabel: patch cord światłowodowy; OS1; z obu stron, LC/PC; duplex
DK-29332-02 Kabel: pigtail światłowodowy; OS2; LC/PC; simplex; 2m; LSZH

linecard

Aby zobaczyć produkty, wybierz producenta i/lub kategorię

Quick Buy

?
symbol produktu ilość
Podejrzyj

Inne opcje Quick Buy

epayment_home

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami.

Nie pokazuj ponownie