You are browsing the website for customers from Poland. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x

Wydarzenia

2017-07-27

Nasza drużyna zatriumfowała w Barcelonie z motocyklem LEM Falcon

Nasza drużyna zatriumfowała w Barcelonie z motocyklem LEM Falcon

TME z przyjemnością partycypuje w wyjątkowym projekcie studentów z Koła Naukowego Pojazdów i Robotów Mobilnych Politechniki Wrocławskiej. Skonstruowali oni elektryczny motocykl crossowy o mocy 8 kW, zasięgu 70 km i masie ok. 106 kg.

LEM Falcon w lipcu 2017 zwyciężył w międzynarodowych zawodach Smart Moto Challenge w Barcelonie. Konkurencje obejmowały zarówno prezentację biznesplanu, charakterystykę poszczególnych elementów motocykla, jak i część dynamiczną (wyścigi, slalom).

Twórcy LEM Falcona stworzyli aplikację, która umożliwia nie tylko wyświetlanie najważniejszych parametrów jazdy, temperatur poszczególnych elementów, ale również nagrywanie krótkich filmików. Motocykl posiada również możliwość wyboru jednego trzech trybów jazdy: eco, normal i sport.

Serdecznie gratulujemy tak udanego przedsięwzięcia!

LEM_Falcon_2017_1

LEM_Falcon_2017_2

LEM_Falcon_2017_3

LEM_Falcon_2017_4

LEM_Falcon_2017_5

LEM_Falcon_2017_6

linecard

Aby zobaczyć produkty, wybierz producenta i/lub kategorię

Quick Buy

?
symbol produktu ilość
Podejrzyj

Inne opcje Quick Buy

paypal_help

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami.

Nie pokazuj ponownie