You are browsing the website for customers from Poland. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x

Wydarzenia

2017-08-24

Sukces naszej drużyny podczas RobotChallenge 2017

Sukces naszej drużyny podczas RobotChallenge 2017

RobotChallenge to jedne z najważniejszych, międzynarodowych zawodów robotycznych. Tegoroczna edycja odbyła się w Pekinie między 4 a 6 sierpnia. W 14 konkurencjach wzięli udział zarówno początkujący miłośnicy robotyki, jak i doświadczeni konstruktorzy w różnym wieku. Pasjonaci z 26 krajów zaprezentowali 1316 autonomicznych, mobilnych robotów.

Drużyna koła naukowego MECHATRON z Politechniki Poznańskiej, wspierana przez TME, odniosła kolejne spektakularne sukcesy! Mariusz Pałubicki zdobył I miejsce w kategorii Linefollower Adult z robotem Grinch, a na III pozycji w kategorii Freestyle Adult uplasowali się Łukasz Antczak, Jakub Matyszczak i Jakub Bartoszek z robotem Hexapod.

Bardzo się cieszymy i gratulujemy!

RobotChallenge_2017_1

RobotChallenge_2017_2

RobotChallenge_2017_3

RobotChallenge_2017_4

RobotChallenge_2017_5

RobotChallenge_2017_6

RobotChallenge_2017_7

linecard

Aby zobaczyć produkty, wybierz producenta i/lub kategorię

Quick Buy

?
symbol produktu ilość
Podejrzyj

Inne opcje Quick Buy

paypal_help

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i zarządzaniu ich ustawieniami.

Nie pokazuj ponownie