You are browsing the website for customers from Romania. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x

DIGITUS DK-2532-05-4

Patch cord cu fibră; OM4; LC/PC,SC/PC; 5m; LSZH; Culoare: violet

DIGITUS DK-2532-05-4

Patch cord cu fibră; OM4; LC/PC,SC/PC; 5m; LSZH; Culoare: violet ROH

Simbol TME: DK-2532-05-4
Denumire producător: DK-2532-05-4
Producator: DIGITUS
Adaugă la comparator
Descriere de catalog: detalii
Produs retras de la vânzare



Utilizaţi tabelul de specificaţii de mai jos pentru a găsi produse similare
Informaţii suplimentare
Adaugă la comparator
Informaţii suplimentare
Specificaţie
Informații tehnice
Multimedia
DIGITUS
patch cord cu fibră
OM4
duplex
5m
LSZH
50/125µm
purpuriu
violet
fără halogen
  • LC/PC
  • SC/PC
  • Masa brută: 82.9 g
Articole

Cabluri cu fibră optică patch cord şi pigtail Digitus

Cabluri cu fibră optică patch cord şi pigtail Digitus Firma TME şi-a extins oferta cu o grupă de produse complet nouă: patch cord-uri şi pigtail-uri cu fibră optică de la DIGITUS. Sunt deja disponibile patch cord-urile din categoriile OM2, OM3, OM4 şi OS1 şi pigtail-uri din categoriile OM2, OM3, OM4 şi OS2. Atât pigtail-urile, cât şi patch... Citiţi mai mult »
Firma noastră

TME înseamnă peste 800 de angajaţi, care oferă asistenţă profesională în toate etapele procesului de comandare.

Oferta noastră cuprinde 250.000 de componente electronice de la 950 de producători.

Din 1990 am avut o dezvoltare dinamică şi ne-am crescut potenţialul la nivel global. În fiecare zi trimitem 5000 de colete şi avem grijă ca acestea să ajungă în cel mai scurt timp.

Alăturaţi-vă nouă

Acest site foloseşte fişiere cookie. Apăsaţi aici, pentru a afla mai multe despre fişierele cookie şi utilizarea setărilor acestora.

Nu arăta mai mult