PRODUKTY

2015-02-10

Optické káble patchcord a pigtail firmy Digitus

Optické káble patchcord a pigtail firmy Digitus
logo digitus
Firma TME rozšírila svoju ponuku o úplne novú skupinu produktov: optické káble patchcord a pigtail firmy DIGITUS. Už teraz sú dostupné optické káble patchcord kategórie OM2, OM3, OM4 a OS1 a pigtail kategórie OM2, OM3, OM4 a OS2. Ako pigtaile tak aj patchcordy sú vybavené izoláciou vyrobenou z LSZH (LZ0H) a sú k dispozícii s troma základnými typmi konektorov: ST, SC a LC. Okrem toho všetky v ponuke dostupné káble patchcord a pigtail majú charakteristiky PC.

Káble patchcord sú balené samostatne s priloženým skúšobným protokolom, zatiaľčo káble pigtail sú predávané v sadách po 12 kusov.

Najdôležitejšie vlastnosti:
  • dostupné kategórie: OM2, OM3, OM4, OS1 a OS2
  • dostupné konektory: ST, SC, LC
  • charakteristiky PC
  • izolácia LS0H (LSZH)
  • dĺžky: 1, 2, 3, 5, 7 a 10 m (2 m pre redukcie pigtail)
  • skúšobný protokol dodávaný s každým káblom patchcord

 

Symbol Opis
DK-2511-01 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2511-01/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2511-02 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2511-02/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2511-03 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2511-03/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2511-05 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2511-05/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2511-10 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2511-10/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-25112-02/3 Kábel: optický patchcord; OM3; ST/PC; simplex; 2 m; LSZH
DK-2512-01 Kábel: optický patchcord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 1 m
DK-2512-01/3 Kábel: optický patchcord; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 1 m
DK-2512-02 Kábel: optický patchcord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 2 m
DK-2512-02/3 Kábel: optický patchcord; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 2 m
DK-2512-03 Kábel: optický patchcord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 3 m
DK-2512-03/3 Kábel: optický patchcord; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 3 m
DK-2512-05 Kábel: optický patchcord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 5 m
DK-2512-07 Kábel: optický patchcord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 7 m
DK-2512-07/3 Kábel: optický patchcord; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 7 m
DK-2512-10 Kábel: optický patchcord; OM2; SC/PC, ST/PC; duplex; 10 m
DK-2512-10/3 Kábel: optický patchcord; OM3; SC/PC, ST/PC; duplex; 10 m
DK-2522-01 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-01-4 Kábel: optický patchcord; OM4; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-01/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-02 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-02-4 Kábel: optický patchcord; OM4; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-02/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-03 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-03-4 Kábel: optický patchcord; OM4; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-03/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-05 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-05-4 Kábel: optický patchcord; OM4; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-05/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-07 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-07/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-10 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-10-4 Kábel: optický patchcord; OM4; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2522-10/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-25221-02 Kábel: optický pigtail; OM2; SC/PC; simplex; 2 m; LSZH
DK-25221-02-4 Kábel: optický pigtail; OM4; SC/PC; simplex; 2 m; LSZH
DK-25221-02/3 Kábel: optický pigtail; OM3; SC/PC; simplex; 2 m; LSZH
DK-2531-01 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 1 m
DK-2531-01/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 1 m
DK-2531-02 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 2 m
DK-2531-02/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 2 m
DK-2531-03 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 3 m
DK-2531-03/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 3 m
DK-2531-05 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 5 m
DK-2531-05/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 5 m
DK-2531-07 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 7 m
DK-2531-07/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 7 m
DK-2531-10 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, ST/PC; duplex; 10 m
DK-2531-10/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, ST/PC; duplex; 10 m
DK-2532-01 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 1 m
DK-2532-01-4 Kábel: optický patchcord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 1 m
DK-2532-01/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 1 m
DK-2532-02 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 2 m
DK-2532-02-4 Kábel: optický patchcord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 2 m
DK-2532-02/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 2 m
DK-2532-03 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 3 m
DK-2532-03-4 Kábel: optický patchcord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 3 m
DK-2532-03/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 3 m
DK-2532-05 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 5 m
DK-2532-05-4 Kábel: optický patchcord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 5 m
DK-2532-05/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 5 m
DK-2532-07 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 7 m
DK-2532-07-4 Kábel: optický patchcord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 7 m
DK-2532-07/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 7 m
DK-2532-10 Kábel: optický patchcord; OM2; LC/PC, SC/PC; duplex; 10 m
DK-2532-10-4 Kábel: optický patchcord; OM4; LC/PC, SC/PC; duplex; 10 m
DK-2532-10/3 Kábel: optický patchcord; OM3; LC/PC, SC/PC; duplex; 10 m
DK-2533-01 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-01-4 Kábel: optický patchcord; OM4; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-01/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-02 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-02-4 Kábel: optický patchcord; OM4; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-02/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-03 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-03-4 Kábel: optický patchcord; OM4; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-03/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-05 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-05-4 Kábel: optický patchcord; OM4; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-05/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-07 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-07-4 Kábel: optický patchcord; OM4; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-07/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-10 Kábel: optický patchcord; OM2; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-10-4 Kábel: optický patchcord; OM4; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2533-10/3 Kábel: optický patchcord; OM3; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-25332-02 Kábel: optický pigtail; OM2; LC/PC; simplex; 2 m; LSZH
DK-25332-02-4 Kábel: optický pigtail; OM4; LC/PC; simplex; 2 m; LSZH
DK-25332-02/3 Kábel: optický pigtail; OM3; LC/PC; simplex; 2 m; LSZH
DK-2911-01 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2911-02 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2911-03 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2911-07 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-2911-10 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, ST/PC; duplex
DK-29112-02 Kábel: optický pigtail; OS2; ST/PC; simplex; 2 m; LSZH
DK-2912-01 Kábel: optický patchcord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 1 m
DK-2912-02 Kábel: optický patchcord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 2 m
DK-2912-03 Kábel: optický patchcord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 3 m
DK-2912-05 Kábel: optický patchcord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 5 m
DK-2912-07 Kábel: optický patchcord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 7 m
DK-2912-10 Kábel: optický patchcord; OS1; SC/PC, ST/PC; duplex; 10 m
DK-2922-01 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2922-02 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2922-03 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2922-05 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2922-07 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-2922-10 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, SC/PC; duplex
DK-29221-02 Kábel: optický pigtail; OS2; SC/PC; simplex; 2 m; LSZH
DK-2931-01 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 1 m
DK-2931-02 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 2 m
DK-2931-03 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 3 m
DK-2931-05 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 5 m
DK-2931-07 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 7 m
DK-2931-10 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, ST/PC; duplex; 10 m
DK-2932-01 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 1 m
DK-2932-02 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 2 m
DK-2932-03 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 3 m
DK-2932-05 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 5 m
DK-2932-07 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 7 m
DK-2932-10 Kábel: optický patchcord; OS1; LC/PC, SC/PC; duplex; 10 m
DK-2933-01 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2933-02 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2933-03 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2933-05 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-2933-10 Kábel: optický patchcord; OS1; z oboch strán, LC/PC; duplex
DK-29332-02 Kábel: optický pigtail; OS2; LC/PC; simplex; 2 m; LSZH

linecard

Aby ste mohli prezerať produkty, zvoľte výrobcu alebo kategóriu

Quick Buy

?
symbol tovaru objednané množstvo
Prezrieť

Iné možnosti Quick Buy

Táto internetová strana používa súbory cookie. Kliknite sem, ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie a o ich nastaveniach.

Viackrát neukazovať