LGY0.35-BL/WH BQ CABLE - Vezeték
Vezeték; H05V-K,LgY; sodrat; Cu; 0,35mm2; PVC; kék-fehér; 300V,500V
Gyártói jelölés:
LGY0.35-BL/WH
TME Jelkép:
LGY0.35-BL/WH
BQ CABLE - logo
Specifikáció
Gyártó
BQ CABLE
Vezetékt típusa
általános
Fajta vezeték
H05V-K, LgY
Az ér felépítése
sodrat
Fajta ér
Cu
Erek száma
1
Ér metszete
0,35mm2
Vezeték szigetelés anyaga
PVC
Szigetelés színe
kék-fehér
Névleges feszültség
0,3kV/0,5kV
Üzemi hőmérséklet
-40...105°C
A csomagolás tartalma
200m
Hajlékonysági osztály
5
Vezeték külső átmérője
1,4mm