You are browsing the website for customers from Croatia. Based on location data, the suggested version of the page for you is
USA / US
Change country
x
Država: Croatia Croatia / Jezik: Hrvatski Uređivanje
KORPICA

Prijavite se ako želite vidjeti košaricu s aktualnim cijenama

KatalogVodiči i kabloviKablovi priključniSvjetlovodi patchcordi i pigtaile

Broj proizvoda koji ispunjavaju ove kriterije: 549

dodaj / ukloni filtriranje
Manufacturer  [549] 
Type of connection cable  [501] 
Type of device  [27] 
Type of transition  [21] 
Version  [549] 
Cable/adapter structure  [546] 
Insulation colour  [518] 
Fiber dimensions  [517] 
Cable length  [510] 
Connector colour  [406] 
Outer insulation...  [406] 
Kind of fiber  [401] 
Cable features  [391] 
Wire diameter  [327] 
Cable application  [296] 
Optic fibre category  [290] 
Manufacturer series  [126] 
Kind of input connector  [125] 
Kind of output connector  [125] 
Cable outside dimensions  [44] 
Body dimensions  [27] 
Fiber length  [27] 
Quantity in package  [15] 
Dimensions (a x b x c)  [12] 
Operating temperature  [9] 
Traži

Sortiranje po

Količina artikala na stranici
prethodna 1 |2 |3 |4 |5 ...28  slijedeća
u
DK-2511-01
Fiber patch cord; OM2; ST/UPC,both sides; 1m; LSZH; orange
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2511-01
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2511-01/3
Fiber patch cord; OM3; ST/UPC,both sides; 1m; LSZH; turquoise
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2511-01/3
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2511-02
Fiber patch cord; OM2; ST/UPC,both sides; 2m; LSZH; orange
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2511-02
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2511-02/3
Fiber patch cord; OM3; ST/UPC,both sides; 2m; LSZH; turquoise
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2511-02/3
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2511-03
Fiber patch cord; OM2; ST/UPC,both sides; 3m; LSZH; orange
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2511-03
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2511-05
Fiber patch cord; OM2; ST/UPC,both sides; 5m; LSZH; orange
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2511-05
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2511-10
Fiber patch cord; OM2; ST/UPC,both sides; 10m; LSZH; orange
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2511-10
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2511-10/3
Fiber patch cord; OM3; ST/UPC,both sides; 10m; LSZH; turquoise
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2511-10/3
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2512-01
Fiber patch cord; OM2; ST/UPC,SC/UPC; 1m; LSZH; orange
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2512-01
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2512-01/3
Fiber patch cord; OM3; ST/UPC,SC/UPC; 1m; LSZH; turquoise
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2512-01/3
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2512-02
Fiber patch cord; OM2; ST/UPC,SC/UPC; 2m; LSZH; orange
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2512-02
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2512-02/3
Fiber patch cord; OM3; ST/UPC,SC/UPC; 2m; LSZH; turquoise
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2512-02/3
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2522-01
Fiber patch cord; OM2; both sides,SC/UPC; 1m; LSZH; orange
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2522-01
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2522-01-4
Fiber patch cord; OM4; both sides,SC/UPC; 1m; LSZH; purple
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2522-01-4
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2522-01/3
Fiber patch cord; OM3; both sides,SC/UPC; 1m; LSZH; turquoise
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2522-01/3
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2522-02
Fiber patch cord; OM2; both sides,SC/UPC; 2m; LSZH; orange
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2522-02
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2522-02-4
Fiber patch cord; OM4; both sides,SC/UPC; 2m; LSZH; purple
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2522-02-4
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2522-02/3
Fiber patch cord; OM3; both sides,SC/UPC; 2m; LSZH; turquoise
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2522-02/3
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2522-03
Fiber patch cord; OM2; both sides,SC/UPC; 3m; LSZH; orange
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2522-03
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
DK-2522-05
Fiber patch cord; OM2; both sides,SC/UPC; 5m; LSZH; orange
| INFO
Proizvođač: DIGITUS
Oznaka proizvođača: DK-2522-05
Preuzimanje podataka...
Višekratnost: 1
Min. količina: 1
prethodna 1 |2 |3 |4 |5 ...28  slijedeća
* Sve cijene su cijene neto (bez PDV) i ne sadrže troškove prijevoza, koje će biti obračunato i dodato do narudžbe. Troškovi prijevoza dostupan je u kartici Kako kupovati"
Fotografije proizvoda samo daju približan izgled i mogu se ponekad razlikovati od stvarnog izgleda predmeta. To ipak ne mijenja njihove osnovne značajke.

Ova vitrina koristi privremene datoteke cookie “kolačiće“. Kliknite ovdje, kako bi saznali više o cooke i mogli upravljati njihovim postavkama.

Ne pokazuj to više