IK1205SA XP POWER - Muunnin DC/DC
Muunnin: DC/DC; 250mW; Utul: 12VDC; Uläh: 5VDC; Iläh: 50mA; SIP; THT
Tuottajan tunnus:
IK1205SA
TME:n Symboli:
IK1205SA
XP POWER - logo
Tavaraseloste
Tuottaja
XP POWER
Muuntimen tyyppi
DC/DC
Teho
0,25W
Tulojännite
12V DC
Lähtöjännite
5V DC
Lähtövirta
50mA
Kotelo
SIP
Asennus
THT
Tuotantosarja
IK
Ulkoiset koot
11,68x9,65x6mm
Tehokkuus
65%
Toimintalämpötila
-40...85°C
Kytkentätaajuus
80kHz
Eristyksen jännite
1kV DC