RDE5C1H822J1K1H03B MURATA - Πυκνωτής κεραμικό
Πυκνωτής: κεραμικό; 8,2nF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm
Ορισμός κατασκευαστή:
RDE5C1H822J1K1H03B
Σύμβολο TME:
RDE5C1H822J1K1H03B
MURATA - logo
Προδιαγραφή
Κατασκευαστής
MURATA
Τύπος πυκνωτή
κεραμικό
Χωρητικότητα
8,2nF
Τάση λειτουργίας
50V
Διηλεκτρικό
C0G (NP0)
Ανοχή
±5%
Συναρμολόγηση
THT
Ράστερ εξόδων
5mm
Διαστάσεις κορμού
4,5x3,5x3,15mm
Θερμοκρασία λειτουργίας
-55...125°C