CSTNE16M0V530000R0 MURATA - 19pF
19pF; SMD; ESR: 40Ω; CERALOCK; ±0.5%; 3.2x1.3x1mm; 16MHz; -40÷85°C
Proizvajalčeva oznaka:
CSTNE16M0V530000R0
Simbol TME:
CSTNE16M0V530000R0
MURATA - logo
Specifikacija
Manufacturer
MURATA
Capacitance
19pF
Mounting
SMD
ESR value
40Ω
Manufacturer series
CERALOCK
Tolerance
±0,5%
Body dimensions
3,2x1,3x1mm
Frequency
16MHz
Operating temperature
-40...85°C