LYT2002D POWER INTEGRATIONS - IC PMIC
IC: PMIC; AC/DC switcher,budič LED; 90÷308V; Ubr: 725V; SO-8C; 20Ω
Označení výrobce:
LYT2002D
Symbol TME:
LYT2002D
Specifikace
Výrobce
POWER INTEGRATIONS
Typ integrovaného obvodu
PMIC
Druh integrovaného obvodu
AC/DC switcher, budič LED
Vstupní napětí
90...308V
Průrazné napětí
725V
Kryt
SO-8C
Řada výrobce
LYTSwitch-2
Montáž
SMD
Pracovní teplota
-40...150°C
Topologie
flyback
Kmitočet
0,3...85kHz
Odpor v sepnutém stavu
20Ω
Výkon
6W