Alternatywne oznaczenia: FN281-10-06
Symbol TME:
FN281-10-06
SCHAFFNER / TE Connectivity - logo
Specyfikacja
Producent
SCHAFFNER / TE Connectivity
Typ złącza
zasilające AC
Złącze
gniazdo
Rodzaj złącza
męskie
Prąd znamionowy
10A
Prąd upływu
373µA
Napięcie znamionowe
250V AC
Wersja złącza
C14 (E)
Seria producenta
FN281
Montaż mechaniczny
na panel, przykręcany
Wyprowadzenia
konektory
Wymiary wyprowadzeń
6,3x0,8mm
Indukcyjność
340µH
Pojemność Cx
0,22µF
Pojemność Cy
2,2nF
Rezystancja
1MΩ
Budowa
bezpiecznik x1 filtr
Zgodność z normą
CSA 22.2 No. 8 1986 IEC EN 60939 UL 1283
Rozmiar bezpiecznika
5x20mm
Temperatura pracy
-25...85°C