MIC5259-1.5YD5-TR MICROCHIP TECHNOLOGY - IC stabilizator napięcia
IC: stabilizator napięcia; nieregulowany; 1,5V; 150mA; SOT23-5
Oznaczenie producenta:
MIC5259-1.5YD5-TR
Symbol TME:
MIC5259-1.5YD5-TR
MICROCHIP TECHNOLOGY - logo
Specyfikacja
Producent
MICROCHIP TECHNOLOGY
Typ układu scalonego
stabilizator napięcia
Rodzaj stabilizatora napięcia
nieregulowany
Napięcie wyjściowe
1,5V
Prąd wyjściowy
0,15A
Obudowa
SOT23-5
Montaż
SMD
Seria producenta
MIC5259
Temperatura pracy
-40...125°C