MIC5259-1.8YML-TR MICROCHIP TECHNOLOGY - IC stabilizator napięcia
IC: stabilizator napięcia; LDO,liniowy,nieregulowany; 1,8V; 0,3A
Oznaczenie producenta:
MIC5259-1.8YML-TR
Symbol TME:
MIC5259-1.8YML-TR
MICROCHIP TECHNOLOGY - logo
Specyfikacja
Producent
MICROCHIP TECHNOLOGY
Typ układu scalonego
stabilizator napięcia
Rodzaj stabilizatora napięcia
LDO, liniowy, nieregulowany
Spadek napięcia
0,55V
Napięcie wyjściowe
1,8V
Prąd wyjściowy
0,3A
Obudowa
VDFN6
Montaż
SMD
Seria producenta
MIC5259
Rodzaj opakowania
rolka, taśma
Temperatura pracy
-40...125°C
Tolerancja
±3%