MIC5259-2.8YD5-TR MICROCHIP TECHNOLOGY - IC stabilizator napięcia
IC: stabilizator napięcia; LDO,liniowy,nieregulowany; 2,8V; 0,3A
Oznaczenie producenta:
MIC5259-2.8YD5-TR
Symbol TME:
MIC5259-2.8YD5-TR
MICROCHIP TECHNOLOGY - logo
Specyfikacja
Producent
MICROCHIP TECHNOLOGY
Typ układu scalonego
stabilizator napięcia
Rodzaj stabilizatora napięcia
LDO, liniowy, nieregulowany
Spadek napięcia
0,55V
Napięcie wyjściowe
2,8V
Prąd wyjściowy
0,3A
Obudowa
TSOT23-5
Montaż
SMD
Seria producenta
MIC5259
Rodzaj opakowania
rolka, taśma
Temperatura pracy
-40...125°C
Tolerancja
±3%