NZMN2-4-VE160 EATON ELECTRIC - Wyłącznik mocy
Wyłącznik mocy; Bieguny: 4; śrubowy; 160A; IP20; 690VAC; NZMN2; MCCB
Oznaczenie producenta:
NZMN2-4-VE160
Alternatywne oznaczenia: 265935
Symbol TME:
NZMN2-4-VE160
EATON ELECTRIC - logo
Specyfikacja
Producent
EATON ELECTRIC
Typ zabezpieczenia
wyłącznik mocy
Ilość biegunów
4
Montaż
śrubowy
Prąd znamionowy
0,16kA
Klasa szczelności
IP20
Napięcie pracy maks.
690V AC