RACM65-15S RECOM - Zasilacz impulsowy
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; 100÷370VDC; 85÷264VAC; OUT: 1
Oznaczenie producenta:
RACM65-15S
Symbol TME:
RACM65-15S
RECOM - logo
Specyfikacja
Producent
RECOM
Typ zasilacza
impulsowy
Rodzaj zasilacza
otwarty
Moc
65W
Liczba wyjść
1
Napięcie wyjściowe
15V DC
Prąd wyjściowy
4,34A
Temperatura pracy
-40...85°C
Sprawność
93,5%
Zabezpieczenie
przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP
Wymiary zewnętrzne
91,4x60,5x33,3mm
Podłączenie elektryczne
wtyk raster 3,96mm
Seria producenta
RACM65
Pobór mocy bez obciążenia
<0,12W