SL0902A090SM LITTELFUSE - Ochronnik przeciwprzepięciowy
Ochronnik: przeciwprzepięciowy; SMD; Ø5x5,5mm; 90V; 5kA; 10GΩ; GDT
Oznaczenie producenta:
SL0902A090SM
Symbol TME:
SL0902A090SM
LITTELFUSE - logo
Specyfikacja
Producent
LITTELFUSE
Typ ochronnika
przeciwprzepięciowy
Montaż
SMD
Wymiary korpusu
Ø5x5,5mm
Napięcie zapłonu typowe
90V
Zastosowanie ochronników
Wysokość
5,5mm
Impulsowy prąd rozładowania (8/20µs)
5kA
Rezystancja izolacji min.
10GΩ
Średnica
5mm