T350F476K006AT KEMET - Kondensator tantalowy
Kondensator: tantalowy; 47uF; 6,3VDC; THT; ±10%; -55÷125°C; T350
Oznaczenie producenta:
T350F476K006AT
Symbol TME:
T350F476K006AT
KEMET - logo
Specyfikacja
Producent
KEMET
Typ kondensatora
tantalowy
Pojemność
47µF
Napięcie pracy
6,3V DC
Montaż
THT
Tolerancja
±10%
Temperatura pracy
-55...125°C
Seria producenta
T350
Raster wyprowadzeń
2,54mm