T356K476M025AT KEMET - Kondensator tantalowy
Kondensator: tantalowy; 47uF; 25VDC; THT; ±20%; -55÷125°C; T356
Oznaczenie producenta:
T356K476M025AT
Symbol TME:
T356K476M025AT
KEMET - logo
Specyfikacja
Producent
KEMET
Typ kondensatora
tantalowy
Pojemność
47µF
Napięcie pracy
25V DC
Montaż
THT
Tolerancja
±20%
Temperatura pracy
-55...125°C
Seria producenta
T356
Raster wyprowadzeń
5,08mm