TAJD477K006TNJV KYOCERA AVX - Kondensator tantalowy
Kondensator: tantalowy; 470uF; 6,3VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C
Oznaczenie producenta:
TAJD477K006TNJV
Symbol TME:
TAJD477K006TNJV
KYOCERA AVX - logo
Specyfikacja
Producent
KYOCERA AVX
Typ kondensatora
tantalowy
Pojemność
470µF
Napięcie pracy
6,3V DC
Montaż
SMD
Obudowa
D
Obudowa - cal
2917
Obudowa - mm
7343
Tolerancja
±10%
Temperatura pracy
-55...125°C
Seria producenta
TAJ
Średnica rolki maks.
180mm