TSA-300MA OPTIFUSE - Bezpiecznik topikowy
Bezpiecznik: topikowy; 300mA; 250VAC; zwłoczny; szklany; 6,3x32mm
Oznaczenie producenta:
TSA-300MA
Symbol TME:
TSA-300MA
OPTIFUSE - logo
Specyfikacja
Producent
OPTIFUSE
Typ bezpiecznika
topikowy
Prąd znamionowy
0,3A
Napięcie znamionowe
250V AC
Charakterystyka bezpiecznika
zwłoczny
Rodzaj bezpiecznika
szklany
Rozmiar bezpiecznika
6,3x32mm
Seria producenta
TSA
Zdolność wyłączania
35A / 250V AC
Charakterystyka wyłączania
2In: max 120s
Materiał styku
mosiądz
Energia I2t
0,82A2s
Pokrycie styku
niklowany
Masa brutto1.46 g
Certyfikaty
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. jest importerem produktów tej marki
Zobacz pozostałe produkty z tej kategorii: Bezpieczniki 6,3x32mm zwłoczne OPTIFUSE,