NTCS0805E3474JXT VISHAY - Termistor NTC
Termistor NTC; 470kΩ; SMD; 0805; 4025K; ±5%; 210mW; -40÷150°C
Označenie výrobcu:
NTCS0805E3474JXT
Symbol TME:
NTCS0805E3474JXT
Špecifikácie
Výrobca
VISHAY
Typ senzora
termistor NTC
Odpor
470kΩ
Montáž
SMD
Kryt - palec
0805
Materiálová konštanta B
4025K
Tolerancia
±5%
Výkon
0,21W
Pracovná teplota
-40...150°C